Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny (alergologia, pulmonologia)

Umowa o pracę (praca stała)
woj. wielkopolskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami na powierzonym terytorium;
  • Promowanie oferowanych produktów OTC i RX wśród lekarzy alergologów i pulmonologów;
  • Współpraca z aptekami indywidualnymi i lokalnymi sieciami aptek;
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania zadań i priorytetów, orientacja na wynik;
  • Zaangażowanie, samodzielność, nastawienie na rozwój;
  • Swoboda korzystania z digitalowych narzędzi komunikacji;
  • Prawo jazdy kat. B;
NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Pracę w ambitnym, nastawionym na sukces Zespole;
  • Nieustanny rozwój Pracowników;
  • Umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń i szkoleń;
  • Bezpieczny i komfortowy samochód służbowy, komputer, telefon, dostęp do Internetu;
  • Możliwość realizowania się w dodatkowych projektach merytorycznych i dobroczynnych;

Naszym Klientem jest renomowana, międzynarodowa firma farmaceutyczna o ugruntowanej pozycji w obszarze specjalistycznych produktów RX i dynamicznie rozwijająca się w segmencie Consumer Healthcare.

HR Mastiff posiada certyfikat o dokonaniu wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ).
Numer rejestru 25410
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prześlij CV