O Naszej firmie

O naszej firmie

Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która swoje fundamenty działalności opiera na relacjach z ludźmi. Od wielu lat dostarczamy usługi rekrutacyjne najbardziej prestiżowym organizacjom. Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku specjalizujemy się w branży Life Science. Jest to główny obszar naszej działalności, ale prowadzimy procesy również w obszarze FMCG, Finance, Retail SSC/BPO, Human Resources, Tax & Legal, SSC/BPO. Wspieramy Klientów wiedzą ekspercką i wieloletnim doświadczeniem.

Nasz sukces

Nasz sukces zawdzięczany zespołowi profesjonalnych i doświadczonych rekruterów, którzy są ekspertami z zakresu trendów i praktyk na rynku pracy. Jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę zarówno z Klientami, jak i Kandydatami. Dla nas każdy kontakt z drugim człowiekiem ukierunkowany jest na wsparcie, budowanie relacji, chęć dostarczenia usług na najwyższym możliwym poziomie. Jesteśmy ambitni, pracowici i chętnie podejmujemy się wyzwań, jakie stawia przed nami zmieniający się rynek pracy.

Nasza misja

Naszą misją jest wspieranie zarówno Klientów w dostarczaniu personelu o najwyższych kwalifikacjach, jak również Kandydatów w procesie zmiany pracy.

Sensem naszej pracy jest relacja z ludźmi i wspieranie ich w budowaniu biznesu, kariery i pozycji na rynku pracy.

Lista przykładowych rekrutacji, które zrealizowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat:

Pokaż stanowiska

– General Manager
– Sales&Marketing Manager
– Commercial Director
– Business Unit Manager
– Marketing Director
– Marketing Manager
– Media Manager
– Channel Development Manager
– Business Development Manager
– Product Manager
– Sales Director
– Sales Manager
– District Sales Manager
– Key Account Manager
– Medical Representative
– Trade Marketing Specialist
– Sales &Marketing Assistant
– Medical Department Assistant

– Media Manager
– Medical Advisor
– Medical Science Liaison
– Wholesale Manager
– Regulatory Affairs Manager
– Pharmacovigilance Manager
– Regulatory Specialist
– Quality Specialist
– R&D Specialist
– Data Quality Manager
– Data Manager
– Health Economics Manager
– Market Access Manager
– Clinical HUB Unit Manager
– Associate Director RCO
– Clinical Site/Project Manager
– CRA
– Clinical Trial Administrator

– Administration Manager
– HR Manager
– HR Generalist
– HR Specialist
– Customer Service Specialist
– CRM Specialist
– Business Analyst
– Project Manager
– Office Manager
– Lease Administration Specialist
– Logistic Manager
– Tender Specialist
– Contract Coordinator
– Legal Specialist
– Trainer/Coach
– Administrative Coordinator
– Personal Assistant
– Receptionist

– CFO
– SSC Director
– Finance Manager
– Financial Analyst
– Financial Controller
– Chief Accountant
– AP Accountant
– AR Accountant
– GL Accountant
– Satellite Accountant
– Junior Accountant
– Procurement Specialist
– Payroll Specialist
– Finance Specialist
– Tax Assistant
– Tax Advisor
– Tax Specialist
– Finance Assistant

Kandydaci i Klienci o nas:

Aneta is the best recruiter I had contact with ever. Thanks to her engagement, professionalism and ideal recommendation I got very good job. From the beginning to the final I could rely and trust Aneta’s knowledge and full involvement in my recruitment process. Aneta is also very nice and patient person, who received my phone calls anytime:)

Pani Aneto,
Serdecznie dziękuję za Pani zaangażowanie i ogromne serce jakie Pani wkłada w realizowany projekt. To wspaniałe. Norwid kiedyś napisał, że „wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce.”

Recruitment process with Mrs. Aneta Krajewska – Osińska it was a real pleasure. She was very professional and supportive. She focused on delivering all important information and simultaneously she was open to the needs of my candidacy. She could create so good atmosphere, that recruiting was not only well organized but also less stressful. I have never before experienced such a positive contact with a HR specialist.

Pani Aneta – świetna osobowość. Super psychologiczne podejście do ludzi

Pani Krajewska-Osińska to świetny specjalista w swoim zawodzie. Jako profesjonalny rekruter, prowadzi rozmowę w sposób ciepły, otwarty, a zarazem profesjonalny. Pani Krajewska-Osińska potrafi słuchać i dzielić się swoimi celnymi spostrzeżeniami. Dzięki niej, udało Nam się wspólnie sprecyzować profil kandydata i oczekiwania płynące ze strony przyszłego pracodawcy. Jestem wdzięczna Pani Krajewskiej – Osińskiej za przeprowadzenie mnie przez procedurę rekrutacji, ponieważ teraz z optymizmem patrzę na swoją karierę zawodową.

Pamiętam jak dziś dzień, w którym odbyła się nasza pierwsza rozmowa dotycząca zatrudnienia Anety. Razem z Jej bezpośrednią przełożoną od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że to jest właściwa osoba do naszego zespołu. Nieprzeciętna osobowość, odwaga oraz naturalność gwarantowały przyszłe sukcesy. Nie pomyliliśmy się, bo nie trzeba było na nie długo czekać. Aneta jest doskonałym przykładem na to, że warto słuchać w biznesie własnej intuicji. Nie miała wówczas żadnego doświadczenia w rekrutacji, nawet nie do końca rozumiała w jaki świat wchodzi. Szybko odnalazła się nie tylko na rynku, ale i w zespole. Ceniłem Jej niezależność i to, że posiadała własne zdanie oraz wykazywane przez Nią aktywne podejście do sprzedaży usług oraz realizowania projektów. Z perspektywy przełożonego była tym rodzajem pracownika, który przychodzi z nowymi pomysłami, z rozwiązaniami problemów i któremu się chce. Praca z Nią była wielką przyjemnością, to osoba o niespożytej energii i zadziwiającym czasami, pozytywnym podejściu do spraw, którymi się zajmowała. Przez lata pracy w tej branży miałem okazję poznać wielu konsultantów i wiele konsultantek. Niewątpliwie Aneta należy do wąskiego grona tych najlepszych.