Specjalista ds. kontraktów (przetargi szpitalne)

Umowa o pracę
Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie pracy Działu Sprzedaży
  • Budowanie relacji i współpraca z kontrahentami zewnętrznymi
  • Gromadzenie dokumentacji, udział w audytach wewnętrznych, dbanie o aktualizacje dokumentacji
  • Koordynacja działań przetargowych w przydzielonym regionie
  • Wprowadzanie preparatów i produktów do bazy przetargowej
  • Współpraca z komórkami przetargowymi w hurtowniach i szpitalach
  • Przygotowanie analiz wspomagających bieżącą pracę działu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych
  • Doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętności analityczne
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Bardzo dobra organizacja pracy, operatywność samodzielność, komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – światowy lider na rynku produktów i usług, które służą pomocą w opiece nad krytycznymi i przewlekle chorymi pacjentami.
HR Mastiff posiada certyfikat o dokonaniu wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ).
Numer rejestru 18205
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prześlij CV