Przedstawiciel Medyczny

Umowa o pracę
Katowice - woj. śląskie
Obowiązki
  • zarządzanie przetargami na powierzonym terenie
  • praca w obszarze lecznictwa zamkniętego
  • stała współpraca z Kluczowymi Klientami i Opinion Liderami jak również ze średnim personelem medycznym i aptekami szpitalnymi w zakresie szkoleń, organizacji warsztatów oraz konferencji i zjazdów lokalnych i krajowych
  • realizacja założonego planu sprzedaży, koordynacja działań marketingowych
  • wykorzystywanie znajomości procedur przetargowych oraz ścisła współpraca z Działami Zamówień Publicznych, aktywna kooperacja z hurtowniami farmaceutycznymi
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (preferowane medyczne, farmaceutyczne lub biologiczne)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego w lecznictwie zamkniętym
  • znajomość procesów przetargowych
  • znajomość rynku farmaceutycznego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • zorientowanie na rezultat/cel
  • umiejętność zarządzania projektami
  • prawo jazdy kat. B
Benefity
  • praca pełna wyzwań,
  • pakiet szkoleń wstępnych i cyklicznych
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • pakiet socjalny
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę (umowa o pracę)

Naszym Klientem jest renomowana, oryginalna firma farmaceutyczna o zasięgu międzynarodowym.
HR Mastiff posiada certyfikat o dokonaniu wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ).
Numer rejestru 18205
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prześlij CV

Uwaga! Po zaznaczeniu checkboxów ze zgodami, prosimy również o skopiowanie treści zgód i zamieszczenie ich w CV. Treść zgód znajdziesz poniżej klikając na link.