Product Manager RX

Umowa o pracę
Warszawa
Zakres obowiązków:
  • opracowywanie strategii rozwoju oraz realizacja planów marketingowych i celów promocyjnych powierzonych produktów z linii specjalistycznej
  • planowanie, kontrola i efektywne zarządzanie powierzonym budżetem
  • aktywna i bieżąca współpraca z KOL, działem medycznym i zespołem Przedstawicieli Medycznych
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, narzędzi i rozwiązań promocyjnych: negocjowanie umów, nadzór nad ich realizacją
  • analiza rynku i konkurencji, określanie obszarów z potencjałem rozwoju
  • zapewnienie wysokiej jakości merytorycznej prowadzonych działań promocyjnych zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami
  • bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań
Wymagania:
  • doświadczenie w promocji produktów CNS
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: komunikacja, budowanie relacji, kreatywność
  • umiejętność analizy danych i formułowania trafnych wniosków
  • ważne prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tablet, tel. komórkowy)
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • bezpośredni wpływ na tworzenie strategii marketingowej wysokiej jakości produktów oryginalnych
  • pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
  • udział w programach szkoleniowo-rozwojowych

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma farmaceutyczna.
HR Mastiff posiada certyfikat o dokonaniu wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ).
Numer rejestru 18205
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prześlij CV

Uwaga! Po zaznaczeniu checkboxów ze zgodami, prosimy również o skopiowanie treści zgód i zamieszczenie ich w CV. Treść zgód znajdziesz poniżej klikając na link.