Pracownik Działu Przetargów

Rodzaj umowy: zlecenie lub kontrakt (praca dorywcza, w przyszłości możliwe stałe zatrudnienie)
Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy, w tym weryfikacja zapisów specyfikacji istotnych warunków zamówienia i opracowywanie zapytań dot. zapisów umowy oraz zapytań merytorycznych
  • Przygotowywanie i prowadzenie obsługi dokumentacji przetargowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej
  • Współpraca z przedstawicielami regionalnymi i działem handlowym
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Doświadczenie w pracy przy przetargach publicznych
  • Znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy Pzp
  • Znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel, Acrobat Reader)
  • Umiejętność posługiwania się podpisem elektronicznym
  • Znajomość miniPortalu UZP
  • Znajomość platform zakupowych dot. przetargów
  • Dbałość o zachowanie terminów oraz jakości składanych dokumentów
  • Dokładność, solidność, sumienność, lojalność względem pracodawcy

Naszym Klientem jest Hurtownia Farmaceutyczna
HR Mastiff posiada certyfikat o dokonaniu wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ).
Numer rejestru 18205
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prześlij CV